Czym są afirmacje?

Afirmacje są to twierdzące, pozytywne zdania, które możemy zapisywać lub powtarzać na głos. Celem stosowania afirmacji jest przyciągnięcie tego, czego chcemy. W tym przypadku stosowanie afirmacji ma przyciągnąć do Ciebie bogactwo, obfitość, dobrobyt i pieniądze. Regularne stosowanie afirmacji sprawi, że będziesz programował swój umysł na osiągnięcie zamierzonego celu. 

Jak działają afirmacje?

Poprzez wypowiadanie afirmacji dotyczących bogactwa i pieniędzy będziesz mógł wszystko do siebie przyciągnąć. Nasz umysł działa w bardzo prosty sposób. Na czymkolwiek skupisz swoją uwagę to do siebie prędzej, czy później przyciągniesz.

Sęk w tym, żeby skupiać się na tych rzeczach, które byśmy chcieli w naszym życiu. Często jednak zdarza się, że ktoś skupia swoją uwagę na strachu lub lęku przed pewną sytuację. W przypadku pieniędzy i bogactwa często jest spotykany strach bądź lęk przed biedą, głodem czy brakiem pracy i pieniędzy. Tego typu zachowania będą ograniczały Twoje możliwości przyciągnięcia do siebie bogactwa i pieniędzy. 

Dlatego afirmacje są tak bardzo potrzebne i potrafią być bardzo skuteczne. O ile dobrze je zastosujesz!

Jak przyciągnąć do siebie pieniądze i bogactwo? 

Aby skutecznie przyciągnąć do siebie pieniądze i bogactwo poprzez zastosowanie afirmacji należy pamiętać o paru rzeczach. Afirmacje, żeby stały się dla nas skuteczne należy powtarzać systematycznie i regularnie. Najlepiej robić to rano tuż po przebudzeniu, kiedy Twoja podświadomość jest najbardziej podatna na sugestię, bądź wieczorem tuż przed pójściem spać. Oczywiście możesz je zastosować kiedykolwiek chcesz, ale z mojego doświadczenia wynika, że właśnie rano lub wieczorem to są najlepsze pory do stosowania afirmacji.

Polecam Ci także mój e-book Odczaruj pieniądze – poradnik jak przyciągnąć do siebie pieniądze, bogactwo i obfitość

Ten e-book to 50 stron konkretnej wiedzy jak Twoje myśli, decyzje, nawyki i zachowania mają wpływ na możliwość zarabiania pieniędzy. Został on stworzony z myślą o osobach, które chcą wziąć odpowiedzialność za swoje finanse. W tym e-booku chciałbym pokazać Ci na czym polega prawdziwe życie w bogactwie i obfitości!

Afirmacje należy zapisywać albo wypowiadać na głos. Osobiście stosuje połączenie tych dwóch sposób. W trakcie zapisywania moich afirmacji wypowiada również je na głos, dzięki czemu programuje swoją podświadomość na osiągnięcie tego celu. Większość decyzji w ciągu dnia, bo aż 95% pochodzi z Twojej podświadomości. W Twojej podświadomości znajdują się nawyki, schematy, zachowania i przekonania. Zatem prawie każda Twoja decyzja jest podejmowanie automatycznie w bardzo krótkim czasie w zgodzie z tym jakie masz nawyki, przekonania i schematy zachowań. 

Pamiętaj, że masz swój sposób myślenia i przekonania wypracowane poprzez wiele lat swojego życia. Kiedy zaczniesz stosować afirmacje pieniędzy i bogactwa może się okazać, że pewne zdania, które będziesz wypowiadał mogą nie być zgodne z tym, co obecnie sobie myślisz.

Jest to pewna blokada, które może uniemożliwić Ci skuteczne przyciągnięcie pieniędzy i bogactwa. Pamiętaj, żeby się tym nie zniechęcać, kiedy czujesz w sobie wewnętrzny sprzeciw na wypowiadanie zdanie. Istotna jest tutaj Twoja konsekwencja w działaniach.

Afirmacje bardzo mocno łączą się z prawem przyciągania. Zatem w momencie wypowiadania afirmacji wysyłasz do Wszechświata jasny sygnał, czego chcesz. Czasem afirmacje mogą zdziałać cuda i w bardzo szybkim czasie zrealizować Twoje życzenie.

Jednak, żeby przyciągania pieniędzy i bogactwa stało się dla Ciebie normalne oraz naturalne należy stosować afirmacje przez minimum parę miesięcy do momentu, aż to będzie dla Ciebie całkowicie naturalne. 

Wszystko zależy od tego z jakiego poziom startujesz. Ludzie, którzy mają duże problemy finansowe lub ograniczające przekonania będą mieli dużo większą trudność w tym, aby poradzić sobie z ograniczającymi przekonaniami. 

Pamiętaj, że zdania które będziesz wypowiadał będą miały realny wpływ na Twoje myśli, słowa i zachowania. Dlatego przygotuj się na to, że jeśli chcesz przyciągnąć do siebie pieniądze i bogactwo za pomocą afirmacji, będzie to miało ogromny wpływ na Twoje życie.

Pieniądze i bogactwo samo do Ciebie nie przybędzie ot tak po prostu. Bardzo możliwe, że to będzie wymagało od Ciebie wykonania pewnych zadań. Np. Zadzwonić do klienta lub pojawi się ciekawa oferta pracy. Oczywiście w momencie powtarzania afirmacji dotyczących pieniędzy i bogactwa z pewnością Twoją podświadomość podsunie Ci gotowe pomysły oraz rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł doświadczyć obfitości. 

Należy mieć bardzo otwarty umysł w trakcie stosowania afirmacji. Dobrym pomysłem jest również odsłuchiwanie afirmacji podczas medytacji prowadzonej. W trakcie medytacji prowadzonej jesteś bardziej podatny na sugestię i łatwiej będzie Ci „wgrać” nowy sposób myślenia i przekonania do swojego umysłu.

Dlatego zachęcam Cię również do połączenia medytacji i afirmacji. Zastosowanie tych dwóch narzędzie może dać Ci fenomenalne rezultaty! Nie raz zdarzało się, że właśnie w trakcie medytacji przychodziły mi najlepsze pomysły w jaki sposób mogę przyciągnąć do siebie pieniądze i bogactwo. 

Pamiętaj, żeby dać sobie odpowiednio dużo czasu i cierpliwości. Kiedy w pełni zaufasz całemu procesowi sam zobaczysz jakie zdumiewające efekty możesz osiągnąć.  

Przykładowe afirmacje pieniędzy i bogactwo 

 1. Pieniądze są moimi przyjaciółmi
 2. Kocham pieniądze, a one kochają mnie 
 3. Pieniądze płyną do mnie z wielu różnych źródeł.
 4. Jestem otwarty i gotowy na natychmiastowy przypływ pieniędzy
 5. Bogactwo i obfitość jest moim naturalnym stanem 
 6. Pieniądze są dobre i wartościowe
 7. Dziękuje za to, że każdego dnia mogę doświadczać obfitości i bogactwa w moim życiu 
 8. Mam zawsze tyle pieniędzy, ile potrzebuje
 9. Zarabianie pieniędzy przychodzi mi lekko, łatwo i przyjemnie
 10. Zarabianie pieniędzy daje mi wiele szczęścia i radości 
 11. Wydawanie pieniędzy sprawia mi dużo radości
 12. Wszystkie pieniądze, które wydaje zawsze do mnie wrócą 
 13. Inwestuje swój czas i energię we wszystkie przedsięwzięcia, które przyniosą mi pieniądze i bogactwo 
 14. Zasługuje na to, żeby zarabiać duże pieniądze 
 15. Zasługuje na to, aby doświadczyć w życiu bogactwo, obfitości i luksusu
 16. Otaczam się ludźmi, którzy żyją w bogactwo i obfitości
 17. Dziękuje za to, że mogę dzielić się każdego dnia z innymi ludźmi pieniędzmi i bogactwem 
 18. Pieniądze są symbolem wolności, możliwości i niezależności 
 19. Pieniądze są cudownym narzędziem, dzięki którym mogę dzielić się z ludźmi szczęściem, radością i miłością 
 20. Chętnie wydaje pieniądze na to, co sprawia mi dużo radości i przyjemności 
 21. Pozwalają sobie na to, aby żyć w luksusie 
 22. Pieniądze płyną do mnie obficie z niespodziewanych źródeł 
 23. Pieniądze są energią. Energia ta płynie do mnie obficie 
 24. Otwieram się na dostatek
 25. Jestem otwarty i gotowy na otrzymywanie pieniędzy
 26. Każdego dnia zarabiam pieniądze
 27. Każdego dnia zarabiam więcej pieniędzy 
 28. Pieniądze są pełne miłości, radości i szczęścia
 29. Jestem bogactwem
 30. Jestem obfitością
 31. Jestem dobrobytem 
 32. Uwielbiam mieć dużo pieniędzy 
 33. Jestem wdzięczny, że dzięki pieniądzom i bogactwu mogą realizować swoje marzenia
 34. Jestem wdzięczny, że dzięki pieniądzom i bogactwu mogą pomagać innym ludziom
 35. Moja praca jest lekka, łatwa i przyjemna, dzięki której mogą zarabiać bardzo dużo pieniędzy
 36. Czuje wdzięczność za to, że pieniądze przychodzą do mnie łatwo i szybko
 37. Czuje się spełniony finansowo 
 38. Każdego dnia doświadczam w swoim życiu bogactwa i obfitości
 39. Uwielbiam zajmować się pieniędzmi 
 40. Im więcej daje pieniędzy, tym więcej do mnie wraca 

Polecam Ci także indywidualny kurs w formie spotkań mojego autorstwa Odkryj swoją prawdziwą moc

Ten kurs jest skierowany do każdego, kto ma dość swojego życia i chciałby coś w nim zmienić. Potraktuj ten kurs jako inwestycje w swoją lepszą przyszłość, bo Twoje życie i szczęście jest bezcenne.

Zapraszam Cię również do subskrypcji mojego kanału YouTube!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top