Czym jest prawo przyciągania?

Naszym wszechświatem rządzą prawa fizyki. My oczywiście również w tym bierzemy czynny udział. Większości ludziom wydaje się, że nasze myśli w głowie w żaden sposób nie wpływają na nasz otaczający świat. Jednak nic bardziej mylnego! Za pomocą naszych myśli i uczuć możemy przyciągnąć do siebie cokolwiek zapragniemy. Zarówno to o czym marzymy, jak i to czego najbardziej się boimy. Jeśli tylko w odpowiedni sposób skupimy naszą uwagę to z pewnością przyciągniemy to co chcemy. Jesteśmy żywymi magnesami i wszystko we wszechświecie podlega prawu przyciągania.

Na czym polega manifestowanie rzeczywistości?

Ważnym faktem jest zrozumieć w jaki sposób działa prawo przyciągania. To prawo działa zawsze i w każdym momencie bez względu na to, czy w to wierzysz czy też nie. Wielu ludzi wątpi w jego działanie, gdyż nie doświadczyło prawa przyciągania w taki sposób, w jaki by oczekiwali. Jednak tutaj najważniejszym faktem jest zrozumienie, że my sami nie decydujemy w jaki sposób coś lub kogoś przyciągniemy.

Jedyne co mamy zrobić to skupić naszą uwagę konkretnie na tym czego chcemy, a wszechświat już sam zdecyduje, co jest dla nas najlepsze i jak ma się to zadziać. Wszechświat musi działać w zgodzie z prawami fizyki i zawsze dąży do równowagi. Zatem trzeba o tym pamiętać, kiedy będziemy manifestować naszą rzeczywistość.

Dlatego, jeśli będziesz żyć w strachu – wszechświat będzie Ci wysyłał wszystko, co będzie potwierdzać to w czym jesteś i na czym się skupiasz. Zaczniesz żyć w szczęściu to wszystko w Twoim życiu nagle zacznie się samo układać.

Manifestacja rzeczywistości polega na tym, że wszystko będzie do nas stopniowo przychodzić w zgodzie z naszym tempie rozwoju. Samo siedzenie i czekanie nie wiele pomoże do póki sam nie wybierzesz się w podróż, po to czego chcesz. Wielu ludzi o tym zapomina, dlatego nie osiąga satysfakcjonujących efektów. Jak to się mówi – szczęściu trzeba czasem pomóc.

Prawo przyciągania – szczęście, miłość, sukces

Prawo przyciągania możemy wykorzystać w każdej dziedzinie życia. Zarówno, jeśli chodzi o przyciągniecie cudownego partnera, odnoszenia sukcesów lub po prostu spokojnego i szczęśliwego życia.

Wielu ludzi chciałoby przyciągnąć do swojego życia wymarzonego partnera. Często skupiamy się na tym, jaki ten partner powinien być. Jednak kluczem w prawie przyciągania jest zasada, że podobne przyciąga podobne. Co to w praktyce oznacza? My sami najpierw potrzebujemy stać się osobami, takimi jak nasz przyszły partner.

Kiedy mamy partnera to ta osoba zawsze będzie odpowiadała temu, jacy jesteśmy obecnie. Jeśli więc nie jesteś zadowolony z obecnej relacji – przede wszystkim powinieneś zmienić sposób swojego myślenia. Tu wszystko chodzi o wibracje, częstotliwość i prawa fizyki. Z pewnością znasz uczucie, kiedy jesteś z kimś „na tych samych falach. Nasz mózg jest jak radio, które możemy ustawić na konkretne fale i zatem przyciągnąć to co konkretnie chcemy.

Sukces z kolei w naszym życiu jest czymś zupełnie normalnym we wszechświecie. Zostaliśmy stworzenie po to, aby osiągnąć sukcesy. Jeśli zatem nie odnosisz tych sukcesów to stawiasz temu opór o którym później wspomnę.

Naszym naturalnym stanem jest życie w miłości, szczęściu oraz odnoszenie sukcesów. Jeśli tak Twoje życie nie wygląda to jest zasługa tylko i wyłącznie Twoich myśli, przekonań oraz uczuć i emocji, które w sobie trzymasz. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć w jaki sposób skutecznie przyciągać to co chcemy.

Jak manifestować rzeczywistość?

Zatem jak przyciągnąć do siebie wszystko, czego chcemy?

Najbardziej skutecznymi narzędziami, aby wykorzystać prawo przyciągania są afirmację oraz regularna medytacja.

Afirmację polegają na powtarzaniu konkretnych zdań, które mówią o tym czego chcemy. Ważne jest tutaj używanie zwrotów w których mówimy bardzo konkretnie czego chcemy. Wynika to z tego, że nasz umysł nie rozumie słowa „nie”. Dlatego jeśli chcesz partnera o konkretnych cechach to nie mówisz „żeby nie miał dzieci” bo właśnie wtedy okaże się że przyciągniesz taką osobę. Strach przed czymś jest bardzo silną energią, więc skup swoją uwagę na tym czego chcesz.

Regularne praktykowanie medytacji pomoże nam w przyciąganiu wszystkiego czego chcemy. Podczas medytacji możemy się wyciszyć i obserwować nasze myśli. Uważność i obserwacja naszych myśli to niezwykle ważna praktyka. Wielu naszych myśli, które znajdują się w naszym umyśle jest nieświadomych. Z tego powodu później pojawiają się sytuacje w życiu, których może nie chcesz lub nie oczekiwałeś, jednak prawda jest taka, że gdzieś to w Twojej głowie kiełkowało od dłuższego czasu. Dlatego trzeba być bardzo uważnym i obserwować nasze myśli, żebyśmy faktycznie przyciągali to chcemy.

Kolejną ważna kwestią jest umiejętność skupiania uwagi na rzeczach pozytywnych. Jeśli więc mamy gorszy dzień i nasz samopoczucie nie jest najlepsze postarajmy się jak najszybciej wrócić do stanu, kiedy nasze myśli i uwaga skupiają się na dobrych odczuciach. Nie poświęcaj również energii na to, co nie wspiera Twoich celów i marzeń. W ten sposób tylko tracisz swój cenny czas i uwagę na tworzenie swojej własnej rzeczywistości.  

Prawo przyciągania może również nie działać z powodu oporu, który stawiamy. Tym oporem są nasze myśli, uczucia i emocje związane ze strachem, lękiem, smutkiem czy złością. Wszystkie negatywne emocje będą nas blokować oraz odciągać od naszego celu. To nie oznacza, że mamy unikać strachu lub innych uczuć czy emocji. Wręcz przeciwnie – możesz wykorzystać tą energię na własną korzyść! To jest informacja, która mówi o tym czy zmierzamy w dobrym kierunku. Bardzo często właśnie strach jest naszym dobrym przyjacielem, który podpowiada nam czy zbliżamy się do naszego celu.

Przeczytaj również: Czym jest rozwój duchowy?

Polecam Ci także indywidualny kurs w formie spotkań mojego autorstwa Odkryj swoją prawdziwą moc

Ten kurs jest skierowany do każdego, kto ma dość swojego życia i chciałby coś w nim zmienić. Potraktuj ten kurs jako inwestycje w swoją lepszą przyszłość, bo Twoje życie i szczęście jest bezcenne.

Zapraszam Cię również do subskrypcji mojego kanału YouTube!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top