Jak działa prawo przyciągania?

Działanie prawa przyciągania jest bardzo proste. Podobne zawsze przyciąga podobne. To prawo jest znanie od bardzo długiego czasu i można je skutecznie wykorzystać w każdej dziedzinie życia. Wielu ludzi próbuje wręcz latami odnaleźć swojego idealnego partnera. Jednak są osoby, którym przychodzi to bardzo łatwo. Innym z kolei nie udaje się przez wiele lat poznać kogoś odpowiedniego. Co zatem stoi za sekretem, że innym przychodzi to zdecydowanie łatwiej? 

W pracy z moimi klientami relacje i związki to ważne elementy w rozwoju osobistym i duchowym. Nawiązujemy relacje zawsze i wszędzie nawet, jeśli to jest tylko rozmowa z przypadkową osobą na ulicy to jest to już relacja. Każda relacja w naszym życiu jest ważna.

Ważną zasadą w nawiązywaniu i budowaniu relacji z innymi ludźmi jest mieć bardzo dobrą i zdrową relacje z samym sobą. Tak właściwie to każda relacja w naszym życiu jest odzwierciedleniem tego, co jest w nas samych. Dlatego, jeśli ktoś nie jest do końca zadowolony ze swojego życia oraz z tego, jak układają się jego relacje należy zacząć od samego siebie.

Oczywiście to nigdy nie jest tak, że wina leży tylko i wyłącznie po naszej stronie. Należy w sposób obiektywny spojrzeć na siebie i swoje życie. Jednak to w jakie relacje wchodzimy zależy od naszych decyzji. Bardzo duży wpływ na to jakimi ludźmi się otaczamy jest nasza podświadomość. To wzorce wyniesione z domu decydują o tym, kogo wybieramy.

Prawo przyciągania działa cały czas. Zatem, nawet jeśli obecnie nie jesteś w pełni zadowolony ze swoich relacji to oznacza, że są w Tobie uczucia i emocje, które w jakiś sposób rezonują z tymi ludźmi. Dlatego najpierw trzeba spojrzeć w siebie i zastanowić się, co takiego sprawia, że przyciągasz takie, a nie inne osoby do swojego życia.

Prawo przyciągania w miłości

Jak zatem wykorzystać prawo przyciągania w miłości? Pierwszym i najważniejszym elementem całej układanki jest pokochanie samego siebie w całości. Oznacza to, żeby pokochać siebie dokładnie takiego, jaki jesteś. Dla wielu ludzi może to wydawać się dziwne, a nawet bardzo egoistyczne. Jednak, jeśli mówimy o prawdziwej i szczerej miłości do samego siebie jest to właściwe i zdrowe podejście. 

Często ludziom zdarza się mieć kompleksy z powodu tego jak wyglądają, czym się zajmują i z wielu innych powodów. Zacznij, więc od tego żeby zaakceptować siebie w pełni. Oczywiście mogą być rzeczy, które Ci się nie podobają np. to czym się zajmujesz lub jak wyglądasz. Pierwszym krokiem do jakichkolwiek zmian w życiu jest zaakceptować swoją obecną sytuację. Zatem, jeśli masz nadwagę i nie podoba Ci się to, zacznij od akceptacji tej sytuacji, by wprowadzić zmiany w swoim życiu. W tym przypadku to będzie zmiana stylu życia na taki, który pozwoli Ci ukształtować sylwetkę, tak jak chcesz! 

Zanim spróbujesz wejść w poważny związek zastanów się czego chcesz i jakie są Twoje potrzeby. Wielu ludzi wchodzi w relacje z nadzieją, że poznanie kogoś coś zmieni w ich życiu i sprawi, że odnajdą w tym prawdziwe szczęście. Każda relacja nas czegoś uczy i trzeba wyciągąć właściwe wnioski z nich. 

Określenie jasno swoich potrzeb i celów może bardzo pomóc w określeniu tego, jakie partnera potrzebujemy. Jeśli kochasz podróże i nie lubisz siedzieć w domu logicznym jest, że domator nie będzie dla Ciebie idealnym partnerem 🙂

W pierwszej kolejności postaw na siebie i własne potrzeby. Dopiero wtedy, kiedy już dokładnie wiesz czego chcesz i czego potrzebujesz warto kogoś poznać. Niech druga strona będzie dopasowana do Twojego stylu życia. 

Najczęściej popełniane błędy w prawie przyciągania

Najczęściej popełnianym błędem w relacjach i związkach jest stawianie siebie oraz własnych potrzeb na drugim miejscu. W związku obie strony powinny zaspokajać własne potrzeby. Jakakolwiek forma poświęcania się dla kogoś z nadzieją, że druga strona nam się odwdzięczy jest złym rozwiązaniem. 

Związek z drugą osobą nie powinien być miejscem w którym uzupełniamy własne braki. Zanim zdecydujemy się wejść w związek z drugą osoba należy upewnić się, że ta chęć nie wynika z braku. Często ludzie decydują się na związek, ponieważ odczuwają samotność i nie potrafią się sobą zająć w żaden sposób.

Podłoże takich problemów może leżeć w naszym dzieciństwie oraz relacjach, jakie mamy z naszymi rodzicami. Jakichkolwiek braków warto szukać w tym okresie, gdyż nasze schematy i podświadome programy znajdujące się w głowie potrafią sprawić wiele problemów. Dlatego upewnij się, że wchodząc w jakąkolwiek relacje odczuwamy wewnętrzne szczęście i radość. 

Nie kieruj się w nawiązywaniu relacji uczuciem zauroczenia, które może być złym doradcą, jeśli myślisz o poważnym związku. Niech wypełnia Cię uczucie głębokiej miłości, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Wtedy ta relacja ma duże szanse powodzenia!

Może zdarzyć się sytuacja w której masz wrażenie, że każdy kolejny związek jest dosłownie taki sam, jak Twój poprzedni. Wynika to prawdopodobnie z tego, że osoba nie przepracowała w sobie emocji z przeszłości. Taka sytuacja może sprawić, że pomimo zmiany partnera problem pozostaje taki sam. Ponieważ to jakich partnerów do siebie przyciągamy jest efektem tego, jakie dominują w nas uczucia. Jeśli jest w nas dużo złości, smutku, bólu lub innych negatywnych emocji to żaden związek nie uzdrowi wewnętrznych ran. 

Dlatego zanim wejdziesz w kolejny związek zastanów się dobrze, czy aby napewno nie trzymasz w sobie negatywnych emocji z przeszłości. Nie zawsze musi być tak, że te emocje były tylko w Twojej ostatniej relacji. Raczej skup się na tych najważniejszych relacjach w Twoim życiu. Mam tu na myśli Twoich rodziców oraz Twoje otoczenie. Kiedy masz dobrą i zdrową relacje z samym sobą to każda inna relacja w Twoim życiu będzie bardzo dobra.

Kolejnym często popełnianym błędem jest zbyt mocne skupianie swojej uwagi na poszukiwaniu partnera. Kiedy uwaga osoby jest zbyt mocno skierowana na poszukiwaniach partnera oznacza to niewątpliwie, że ktoś odczuwa w sobie pewne braki, które w taki sposób chce je w sobie uzupełnić. Oczywiście związek z drugą osobą może być dla kogoś ważny. Jednak w prawie przyciągania szukanie oznacza, że człowiek odczuwa brak miłości i bliskości z samym sobą. 

Błędnym przekonaniem w relacjach jest to, że o miłość trzeba walczyć i że jest to trudna relacja nad którą trzeba pracować. Nic bardziej mylnego! Miłość i związek z odpowiednim partnerem powinien być czymś lekkim i radosnym. Związek z drugą osobą powinien dodawać Ci siły, otuchy, wsparcia w trudniejszych momentach, a nie być ciężarem, który musisz trzymać na swoich barkach.

Jak przyciągnąć do siebie idealnego partnera?

Jak przyciągnąć myślami osobę o której marzymy? Przyciągnięcie miłości powinno być lekkie, łatwe i przyjemne. Pierwszą najważniejszą kwestią jest skupić się na miłości do samego siebie. 

Rób rzeczy, które dają Ci dużo szczęścia i radości. Zaplanuj swoją przyszłość, realizuj marzenia. Niech Twoje życie będzie odzwierciedleniem tego, kim jesteś.

W momencie kiedy zajmujemy się naszymi marzeniami i zainteresowaniami bardzo możliwe, że właśnie w takich sytuacjach masz szansę poznać kogoś wartościowego, kto będzie podzielał Twoje zainteresowania. 

Poświęcaj sobie jak najwięcej czasu, tak abyś mógł jak najlepiej poznać siebie, własne potrzeby i czego chcesz od życia. Niech Twój związek będzie efektem ubocznym tego, kim jesteś i jak Twoje życie wygląda. Im więcej luzu w tej sferze życia będzie, tym łatwiej będzie Ci wejść w satysfakcjonującą relacje z drugą osobą. 

Manifestuj to jakiego partnera chcesz poznać! Kiedy już poznasz dobrze siebie i własne potrzeby możesz stworzyć konkretną personę. Opisz dokładnie swojego partnera, czym się zajmuje, jego osobowość i jak dokładnie wygląda Wasza relacja. W momencie kiedy dokładnie to opiszesz zostaw temat i pozwól, aby Wszechświat zaczął działać za Ciebie! Skup się na swoim życiu, a wszystko samo do Ciebie przyjdzie. Upewnij się tworząc tego typu personę, aby było w tej czynności dużo radości i zabawy 😉 To właśnie nasze uczucia i emocje, które odczuwamy będą przyciągały odpowiedniego partnera.

Upewnij się, że wchodząc w relacje z kimś jesteś zadowolony i szczęśliwy z tego, jak taka relacja wygląda. Od samego początku powinny być miedzy Wami pozytywne wibracje, a rozmowa i nawiązywanie relacji stać się wręcz czymś lekkim i naturalnym. Jeśli czujesz jakikolwiek opór lub wymaga to od Ciebie dużego wysiłku, aby utrzymać tą relacje za pewne nie jest to coś dla Ciebie.

Pamiętaj, że im więcej luzu będzie w temacie związku i relacji z partnerem tym łatwiej będzie nawiązywać tego typu więź z drugim człowiekiem. W prawie przyciągania właśnie chodzi o to, żeby nasze życie wyglądało lekko, łatwo i przyjemnie. Kiedy zaczynasz czuć pewnego rodzaju opór oznacza to, że prawdopodobnie relacja nie jest dla Ciebie odpowiednia. 

Wielu ludzi kwestionuje prawo przyciągania i boi się zaufać temu, że w ten sposób może poznać idealnego partnera. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że Wszechświat jest niesamowicie inteligentny i o cokolwiek poprosisz go, to da Ci to w odpowiednim dla Ciebie czasie, najpierw przygotowując Cię do tego. 

W momencie wyrażenia intencji trzeba absolutnie zaufać całemu procesowi zmian, który dzieje się w Twoim życiu, tak aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. 

Pamiętaj, że w prawie przyciągania masz się skupić na tym, czego tak właściwie chcesz, a nie na tym czy to jest możliwe oraz w jaki sposób miałoby to się wydarzyć. Wszechświat będzie wiedział najlepiej, co jest dla Ciebie najlepsze i w jaki sposób pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia, tak aby to było dobre dla Twojego rozwoju. 

W prawie przyciągania bardzo ważne jest pełne zaufanie do całego procesu, który dzieje się w Twoim życiu. Czasem pewne relacje mają Cię czegoś nauczyć, aby doprowadzić Cię do tego idealnego związku o którym zawsze marzyłeś!

Zapraszam Cię również do subskrypcji mojego kanału YouTube!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top