Kurs rozwoju osobistego i duchowego

Odkryje w Tobie prawdziwą moc!

Kurs rozwoju osobistego i duchowego w formie indywidualnych spotkań, który odmienił na lepsze życie wielu osób. Dołącz do nich także Ty.

Co zawiera mój kurs?

Kurs „Odkryj w sobie prawdziwą moc” to 12 indywidualnych spotkań z przewodnikiem mentalnym i duchowym. Każde spotkanie jest starannie zaplanowane, aby maksymalnie wykorzystać Twój potencjał i obudzić w Tobie prawdziwą moc do kreowania własnej rzeczywistości!

  Kroków do Twojej przemiany

Samopoznanie jest kluczowym elementem rozwoju. Będąc świadomym siebie i swoich potrzeb jesteś w stanie dokładnie określić w którym kierunku chciałbyś zmierzać. Ta wiedza pozwoli Ci dokładnie określić swoje cele i marzenia. Będziesz mógł w końcu nadać odpowiedni kierunek swoim działaniom. Jest to pierwszy krok w celu odkrycia Twojej prawdziwej mocy.

Aby skutecznie osiągać swoje cele i marzenia trzeba poznać swoje potrzeby. Świadomość swoich potrzeb oraz umiejętność zaspokajania ich pozwoli Ci nabrać życiowej energii. Zanim cokolwiek będziesz mógł od siebie dać najpierw potrzebujesz zadbać o swoje dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Określimy na tym spotkaniu dokładnie Twoje potrzeby i zajmiemy się obszarami, które są zaniedbane. To wszystko po to, żebyś mógł wyruszyć w dalszą podróż odkrywania swojej najlepszej wersji.

Jeśli chcesz być szczęśliwym człowiekiem potrzebujesz nadać odpowiedni kierunek swoim działaniom. Biorąc pod uwagę to kim jesteś i Twoje potrzeby określimy dokładne cele życiowe. W każdym obszarze potrzebujesz wiedzieć, czego chcesz, czego potrzebujesz i jak chciałbyś, żeby Twoje życie wyglądało. Twój czas jest zbyt cenny, żebyś poświęcał czas i energię na rzeczy, których nie chcesz.

Prawo przyciągania jest jednym z podstawowych praw Wszechświata. Za pomocą swoich myśli możesz przyciągnąć cokolwiek chcesz. Na tym spotkaniu krok po kroku wyjaśnię Ci dlaczego to działa, jak to działa oraz jak możesz sam kreować swoją rzeczywistość za pomocą myśli!

Wszystko czego potrzebujesz w swoim życiu, aby być szczęśliwym i odnieść sukces już masz! Trening uważności i medytacji pomoże Ci odnaleźć wewnętrzny spokój oraz poczuć moc. Dzięki temu nauczysz się lepiej sobie radzić w stresujących sytuacjach. Uważność pozwoli Ci zauważać szanse i możliwości, których wcześniej nie mogłeś zobaczyć. Zobaczysz jak wiele obfitości w Twoim życiu się znajduje. Wystarczy, że zatrzymasz się na moment.

Na tym spotkaniu wyjaśnię Ci czym tak właściwie jest stres i jak sobie z nim radzić. W każdej sytuacji stresowej to Twoje nastawienie i podejście ma największy wpływ na to, co się zadzieje. Nauczę Cię zachować wewnętrzny spokój nawet w najtrudniejszych życiowych sytuacjach. Pokażę Ci, że stres może stać się Twoim sprzymierzeńcem życiowej podróży.

Twoja intuicja jest potężnym narzędziem, dzięki któremu zawsze wiesz w jakim kierunku podążać. Czasem jednak Twoja głowa i strach potrafi Cię odciągnąć od tego co tak naprawdę czujesz głęboko w sercu. Wyjaśnię Ci jak rozpoznać głos swojej intuicji, zaufać mu i skutecznie z niej korzystać. Szczególnie wtedy kiedy podejmujesz ważne życiowe decyzje.

Sposób myślenia i przekonania mają ogromny wpływ na to, jak Twoje życie obecnie wygląda. Poznasz swoje przekonania dotyczące każdego obszaru życia i zaczniemy nad nimi pracować. Twoje nastawienie do życia oraz wiara są kluczem do szczęśliwego życia pełnego sukcesów. 

Pieniądze i bogactwo są nieodłącznym elementem naszego życia. Umiejętność zarabiania ich i nastawienie do pieniędzy pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu… i pieniędzy 🙂 Pokażę Ci, że możesz zarabiać duże pieniądze, poświęcając na to mniej czasu w zgodzie ze swoimi wartościami. Staniesz się wolny od pieniędzy i zaczną Cię wspierać w osiągnięciu pełnego szczęścia.

To przede wszystkim nawyki budują Twoją codzienność. Możesz mieć zachowania, które wspierają Cię lub odciągają od prawdziwego szczęścia. Nauczę Cię jak pracować nad sobą tak, aby skutecznie zmieniać swoje nawyki na lepsze.

Jakość Twojego życia zależy od jakości relacji z innymi ludźmi. Wybieraj tylko te, które są dla Ciebie wartościowe. Pomogę Ci rozpoznać jakie relacje są dla Ciebie dobre, a które tylko zabierają Twój cenny czas i energie. Nauczę Cię nawiązywać relacje z ludźmi z którymi naprawdę chcesz dzielić się swoim czasem i energią. Uzdrowisz również relacje z bliskimi Ci osobami. 

Wiesz kim jesteś, czego potrzebujesz, czego chcesz i w jakim kierunku zmierzać. Dowiedziałeś się jak pracować nad sobą, jak radzić sobie w stresujących sytuacjach. Wiesz już jak zadbać o relacje z ludźmi i jak zarządzać swoimi finansami. Dostałeś wszystkie niezbędne narzędzia do tego, aby stać się wolnym i szczęśliwym człowiekiem. Odzyskałeś siebie… czyli tą osobę, którą tak długo szukałeś. Teraz potrzebujesz wykonać kolejny krok… Wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zacząć działać!

kurs rozwoju duchowego i osobistego
Po ukończeniu kursu:

dostaniesz skuteczne narzędzia do pracy nad sobą

lepiej poznasz siebie i własne potrzeby

szybciej i skuteczniej będziesz realizować swoje marzenia

odzyskasz siebie i poczujesz wewnętrzne szczęście

Poznaj opinie ludzi, którym pomogłem zmienić życie na lepsze!

Jacek
5/5

Trening mentalny z Adrianem pozwolił mi uporządkować sprawy, o których od lat wiedziałem, ale których nie potrafiłem poprawnie zidentyfikować. Niesamowita intuicja i odpowiednie podejście Adriana zaowocowało pozytywnymi zmianami już od pierwszej sesji. Zaczynamy już drugi pakiet wspólnych spotkań i to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że to była moja najlepsza inwestycja w siebie od lat. Polecam otworzyć się na wiedzę i intuicje Adriana i czerpać korzyści z jego programu rozwoju.

Ewelina
5/5

Rozpoczęliśmy współpracę z Adrianem początkiem tego roku. Sesje z nim pozwoliły mi na bardzo głębokie wglądy w siebie, rozumienie swoich zachowań, myśli i uczuć na o wiele głębszym poziomie, niż umysł może to pojąć. Adrian stwarza wspaniałą przestrzeń do pracy, ale nie zawsze jest lekko, zwłaszcza kiedy człowiek wchodzi w tryb wyparcia, ponieważ nie chce zobaczyć prawdy o sobie. Ale nawet w takich momentach, Adrian staje na wysokości zadania, dzięki czemu potrafię przeskoczyć w swojej świadomości rzeczy, które były dla mnie wcześniej nie do przeskoczenia. Naprawdę polecam z całego serca pracę z nim w zakresie rozwoju osobistego i duchowego!

Szymon
5/5

Spotkania z Adrianem wzniosło mój poziom świadomości na wyższy level , od niedawna interesuje się rozwojem duchowym oraz osobistym , Adrian pomógł mi ukierunkować i poukładać swoją wiedzę i wykorzystać ja w praktyce, z całego serca polecam jego usługi.

 
Dlaczego postanowiłem stworzyć ten kurs?

Pomysł na ten kurs zrodził się w mojej głowie w momencie w którym zrozumiałem jak wielu
ludzi zmaga się z podobnymi problemami jak ja. Właśnie dlatego chce podzielić się swoją wiedzą i
doświadczeniem o tym w jaki sposób możesz skutecznie sobie pomóc i kreować swoje życie, tak jak
chcesz! Przez lata pracując z ludźmi zobaczyłem, jak nawet najprostsze cele są dla nich
nieosiągalne dlatego, że nie potrafią zmienić swojego myślenia.

Chcesz odmienić swoje życie na lepsze?

Scroll to Top