Kurs rozwoju osobistego i duchowego

Odkryje w Tobie prawdziwą moc!

Kurs rozwoju osobistego i duchowego w formie indywidualnych spotkań, który odmienił na lepsze życie wielu osób. Dołącz do nich także Ty.

Co zawiera mój kurs?

Kurs „Odkryj w sobie prawdziwą moc” to 12 indywidualnych spotkań z trenerem mentalnym. Każde spotkanie jest starannie zaplanowane, aby maksymalnie wykorzystać Twój potencjał i obudzić w Tobie prawdziwą moc do kreowania własnej rzeczywistości. Dostaniesz ode mnie potężną dawkę inspiracji, wiedzy oraz wsparcia, co pomoże Ci ruszyć z miejsca i kreować nowe życie o którym marzysz.

  Kroków do Twojej przemiany

Samopoznanie jest kluczowym elementem rozwoju. Będąc świadomym siebie i swoich potrzeb jesteś w stanie dokładnie określić w którym kierunku chciałbyś zmierzać. Ta wiedza pozwoli Ci dokładnie określić swoje cele i marzenia. Będziesz mógł w końcu nadać odpowiedni kierunek swoim działaniom. Kiedy prawdziwie pokochasz i zaakceptujesz siebie Twoje życie stanie się lekkie i przyjemne. Jest to pierwszy krok w celu odkrycia Twojej prawdziwej mocy.

Twoja intuicja jest potężnym narzędziem, dzięki której zawsze wiesz w jakim kierunku podążać. Czasem jednak Twoja głowa i strach potrafi Cię odciągnąć od tego co tak naprawdę czujesz głęboko w sercu. Wyjaśnię Ci jak rozpoznać głos swojej intuicji, zaufać jej i skutecznie z niej korzystać. Szczególnie wtedy kiedy podejmujesz ważne życiowe decyzje.

Każdy człowiek jest jak małe ziarenko zakopane w ziemi. Każdy człowiek przychodzi na Ziemię z pewną misją. Najważniejszym Twoim zadaniem jest odkryć to kim naprawdę jesteś i swoją prawdziwą wartość dla Wszechświata. Pomogę Ci odkryć Twoją realną wartość. To pozwoli Ci poczuć prawdziwe szczęście, spełnienie oraz odnaleźć swoją życiową drogę. To pozwoli Ci żyć w zgodzie z samym sobą. Twoje poczucie wartości stanie się bardzo stabilne, bo przestanie być zależne od okoliczności i innych osób.

Odkrywanie swojej realnej wartości wiąże się również z Twoimi unikalnymi darami i talentami. Każdy człowiek przychodzi na Ziemię z konkretnymi darami, z których możesz korzystać. Ty już je w sobie masz! Pomogę Ci odkryć i wykorzystać unikalne dary i talenty, które już z pewnością posiadasz w sobie.

Nie możesz doświadczać nowej przyszłości, przeżywając emocje przeszłości. Kiedy jesteś przywiązany emocjonalnie do wydarzeń z przeszłości, to nie pozwala Ci ruszyć z miejsca. Pokażę i nauczę Cię techniki uwalniania emocji, która pomoże Ci poradzić sobie z przeszłością oraz lepiej sobie radzić z nadchodzącą przyszłości. Nauczę Cię jak rozpoznać i kontrolować swoje emocje. Dzięki temu odzyskasz równowagę i wewnętrzny spokój.

Wszystkie ograniczenia znajdują się tylko w Twojej głowie. Przepracujemy wspólnie Twoje sabotujące myśli i ograniczające przekonania, które nie pozwalają Ci działać. Będziemy pracować nad Twoją podświadomością. To ona decyduje o tym, co i kogo przyciągasz do swojego życia. Im głębiej w coś wierzysz, to w pewnym momencie staje się Twoją rzeczywistością. Wprowadzimy do Twojego umysłu nowe, wspierające Ciebie przekonania, które pozwolą Ci żyć lekko i przyjemnie w zgodzie ze sobą.

Nauczę Cię jak stać się asertywnym człowiekiem. Kiedy zrozumiesz kim jesteś, zaakceptujesz siebie i własne potrzeby wtedy bycie asertywnym stanie się dla Ciebie bardzo łatwe i przyjemne. W byciu asertywnym chodzi przede wszystkim o jasne stawianie własnych granic, których nikt nie ma prawa przekroczyć. Tylko Ty możesz komuś na to pozwolić.

Wyjaśnię Ci magię prawa przyciągania. Wszechświat jest jak szwedzki stół w którym możesz wybrać cokolwiek chcesz. Każdego dnia przyciągasz do swojego życia dokładnie to czego potrzebujesz, aby stać się tym kim masz się naprawdę stać. Kiedy lepiej zrozumiesz tajniki prawa przyciągania, zaczniesz wszystko do siebie przyciągać łatwo i szybko. Zyskasz więcej wolności, spokoju i niezależności.

Wszystko czego potrzebujesz w swoim życiu, aby być szczęśliwym i odnieść sukces już masz! Trening uważności i medytacji pomoże Ci odnaleźć wewnętrzny spokój oraz poczuć moc. Dzięki temu nauczysz się lepiej sobie radzić w stresujących sytuacjach. Uważność pozwoli Ci zauważać szanse i możliwości, których wcześniej nie mogłeś zobaczyć. Zobaczysz jak wiele obfitości w Twoim życiu się znajduje. Wystarczy, że zatrzymasz się na moment.

Jakość Twojego życia zależy od jakości relacji z innymi ludźmi. Wybieraj tylko te, które są dla Ciebie wartościowe. Pomogę Ci rozpoznać jakie relacje są dla Ciebie dobre, a które tylko zabierają Twój cenny czas i energię. Nauczę Cię nawiązywać relacje z ludźmi z którymi naprawdę chcesz dzielić się swoim czasem i energią. Uzdrowisz również relacje z bliskimi Ci osobami.

Pieniądze i bogactwo są nieodłącznym elementem naszego życia. Umiejętność zarabiania ich i nastawienie do pieniędzy pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu… i pieniędzy 🙂 Pokażę Ci, że możesz zarabiać duże pieniądze, poświęcając na to mniej czasu w zgodzie ze swoimi wartościami. Staniesz się wolny od pieniędzy i zaczną Cię wspierać w osiągnięciu pełnego szczęścia.

To będzie podsumowanie Twojej dotychczasowej pracy. Posiadając nową wiedzę będziesz miał lepszy obraz tego, jak chciałbyś, żeby Twoje życie wyglądało. Stworzysz swój własny plan na życie. Nauczę Cię sztuki wizualizacji oraz skutecznej manifestacji. Wyznaczysz konkretne cele, które chcesz zrealizować. To będzie Twój ostateczny krok w kierunku Twojego nowego życia o którym marzysz!

kurs rozwoju duchowego i osobistego
Po ukończeniu kursu:

dostaniesz skuteczne narzędzia do pracy nad sobą

lepiej poznasz siebie i własne potrzeby

szybciej i skuteczniej będziesz realizować swoje marzenia

odzyskasz siebie i poczujesz wewnętrzne szczęście

Poznaj opinie ludzi, którym pomogłem zmienić życie na lepsze!

Jacek
5/5

Trening mentalny z Adrianem pozwolił mi uporządkować sprawy, o których od lat wiedziałem, ale których nie potrafiłem poprawnie zidentyfikować. Niesamowita intuicja i odpowiednie podejście Adriana zaowocowało pozytywnymi zmianami już od pierwszej sesji. Zaczynamy już drugi pakiet wspólnych spotkań i to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że to była moja najlepsza inwestycja w siebie od lat. Polecam otworzyć się na wiedzę i intuicje Adriana i czerpać korzyści z jego programu rozwoju.

Ewelina
5/5

Rozpoczęliśmy współpracę z Adrianem początkiem tego roku. Sesje z nim pozwoliły mi na bardzo głębokie wglądy w siebie, rozumienie swoich zachowań, myśli i uczuć na o wiele głębszym poziomie, niż umysł może to pojąć. Adrian stwarza wspaniałą przestrzeń do pracy, ale nie zawsze jest lekko, zwłaszcza kiedy człowiek wchodzi w tryb wyparcia, ponieważ nie chce zobaczyć prawdy o sobie. Ale nawet w takich momentach, Adrian staje na wysokości zadania, dzięki czemu potrafię przeskoczyć w swojej świadomości rzeczy, które były dla mnie wcześniej nie do przeskoczenia. Naprawdę polecam z całego serca pracę z nim w zakresie rozwoju osobistego i duchowego!

Szymon
5/5

Spotkania z Adrianem wzniosło mój poziom świadomości na wyższy level , od niedawna interesuje się rozwojem duchowym oraz osobistym , Adrian pomógł mi ukierunkować i poukładać swoją wiedzę i wykorzystać ja w praktyce, z całego serca polecam jego usługi.

 
Dlaczego postanowiłem stworzyć ten kurs?

Pomysł na ten kurs zrodził się w mojej głowie w momencie w którym zrozumiałem jak wielu
ludzi zmaga się z podobnymi problemami jak ja. Właśnie dlatego chce podzielić się swoją wiedzą i
doświadczeniem o tym w jaki sposób możesz skutecznie sobie pomóc i kreować swoje życie, tak jak
chcesz! Przez lata pracując z ludźmi zobaczyłem, jak nawet najprostsze cele są dla nich
nieosiągalne dlatego, że nie potrafią zmienić swojego myślenia.

Chcesz odmienić swoje życie na lepsze?

Scroll to Top