Coaching

Nazywam się Adrian Bugno i jestem trenerem mentalnym oraz mówcą motywacyjnym. Na co dzień prowadzę sesje indywidualne coachingu podczas których pomagam ludziom osiągać cele i sukcesy, dzięki pracy nad sobą. Dodatkowo stworzyłem mój autorski kurs indywidualny „Odkryj swoją prawdziwą moc!” 

Wielu ludzi ma w sobie ogromny potencjał, aby osiągąć w życiu wielkie sukcesy. Jednak to co odróżnia ludzi sukcesu od osób, które nie potrafią skutecznie osiągać celów jest przede wszystkim sposób myślenia, przekonania i mentalność. 

Sam przez wiele lat borykałem się z wieloma problemami z którymi nie potrafiłem sobie poradzić. Szukałem pomocy u wielu ludzi, jednak nie przynosiły one oczekiwanych efektów lub rozwiązywało problemy na bardzo krótki czas. To co dopiero mi pomogło to zmiana sposobu myślenia, przekonań i praca z podświadomością.

W mojej pracy z klientami skupiam się przede wszystkim nad pracą wewnętrzną. Pracuję z emocjami, podświadomością i przekonaniami wykorzystując wiele bardzo skutecznych narzędzi, które często przynoszą efekty niemal natychmiast! 

W swojej pracy w pierwszej kolejności stawiam na osobiste szczęście i spełnienie osoby z którą pracuje, jako najważniejsze wartości w życiu każdego człowieka. Wierzę, że w każdym człowieku istnieje nieograniczonych potencjał. Wystarczy go tylko odkryć! 

 

Adrian Bugno trener mentalny

Czym jest coaching?

Coaching jest bardzo obszernym zagadnieniem i nie da się jednoznacznie określić dokładnie, jak wygląda sesja indywidualna z coachem. Wszystko zależy od potrzeb i celów osoby, która przychodzi do coacha. Przede wszystkim coach jest osobą, która potrafi nakierować podopiecznego w odpowiednim kierunku i pomaga samemu rozwiązywać różnego rodzaju problemy oraz radzić sobie z wyzwaniami. 

Coach dysponuje odpowiednią wiedzą, mądrością i doświadczeniem, aby pracować z drugim człowiekiem. Co ciekawe, coach nie musi być specjalistą w konkretnej dziedzinie, żeby pomóc drugiej osobie. Wynika to z tego, że pracując z przekonaniami i podświadomością nie ma takiej potrzeby, aby coach był specjalistą we wszystkim. Coach poprzez stosowanie różnych narzędzie do pracy z umysłem człowieka potrafi odkryć prawdziwy potencjał podopiecznego. 

Każdy człowiek jest jak nieoszlifowany diament, który ma różnego rodzaju naleciałości przez które osoba nie potrafi pokazać swojego pełnego potencjału. Są to ograniczające myśli i blokujące przekonania dotyczące nas samych, innych ludzi i rzeczywistości, która nas otacza. Praca coacha polega na tym, aby odkrywać to, co w człowieku jest, a nie narzucać na niego to kim ma się stać. Wszyscy ludzie mają w sobie różnego rodzaju dary i talenty. Podczas sesji indywidualnych coachingu skupiam się w pierwszej kolejności na odkryciu tego, co jest najlepsze w drugim człowieku. 

W wyniku takiej pracy i odpuszczenia ograniczających przekonań w sposób zupełnie naturalny człowieka zaczyna korzystać z własnych zasobów, które posiada każdy z nas. Jest to w naturze każdej osoby tj. posiada odpowiednie dary, talenty i wrodzone umiejętności, dzięki którym może osiągać ogromne sukcesy w każdym aspekcie życia.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy coacha?

Sesje indywidualne coachingu potrafią przynieść często spektakularne efekty w życiu każdego człowieka – pod warunkiem, że ktoś czuje się gotowy na taką indywidualną pracę. Często podczas takiej współpracy dotyka się wielu trudnych tematów, dlatego człowiek musi być gotowy na podjęcie się jednego z najważniejszych wyzwań w życiu – odkrycia tego, kim tak naprawdę jest!

Praca z coachem nie polega tylko na rozmowie – jest to bardzo konkretna praca w której wykorzystuje wiele skutecznych narzędzi tj. praca z wewnętrznym dzieckiem, technika uwalniania, praca z ograniczającymi przekonaniami lub trening uważności. 

Jest przynajmniej parę powodów, jak praca z coachem może przynieść Tobie wiele korzyści:

 • Zmiana sposobu myślenia i przekonań, dzięki sesjom indywidualnym coachingu sprawi, że odzyskasz wewnętrzny spokój i wolność. 
 • Dzięki poznaniu swojej realnej wartości zaczniesz zarabiać więcej pieniędzy, mniejszym nakładem pracy. 
 • Rozwój inteligencji emocjonalnej sprawi, że będziesz łatwiej nawiązywać kontakty osobiste i zawodowe. 
 • Rozwijanie umiejętności miękkich na spotkaniach coachingu sprawi, że w każdej sferze życia będziesz łatwiej i szybciej osiągać swoje cele 
 • To wszystko stanie się w pełnej zgodności z tym kim naprawdę jesteś i Twoimi wartościami!

Dla kogo są spotkania z coachem?

Mówiąc wprost – dla każdego! Każdy człowiek może tylko zyskać korzystając z sesji indywidualnych coachingu. 

Każda osoba, która chce od życia czegoś więcej będzie potrzebować spotkań z osobą, która pomoże jej w rozwoju osobistym. Najważniejsze jest to, aby mieć świadomość tego, że spotkania z coachem lub jakimkolwiek innym nauczycielem są częścią procesu. 

Sesje indywidualne z coachem z pewnością będą bardzo dobrym pomysłem dla człowieka, który:

 • chce rozwinąć swoje umiejętności miękkie oraz inteligencję emocjonalną
 • chce lepiej zarządzać emocjami i być bardziej odpornym na różnego rodzaju stres
 • chce lepiej poznać swoje mocne i słabe strony 
 • znajduje się w trudnym momencie swojego życia i potrzebuje konkretnego wsparcia
 • nie potrafi odnaleźć swojej życiowej drogi i chciałby odkryć swoje powołanie
 • chce łatwiej i skuteczniej nawiązywać oraz budować wartościowe relacje osobiste lub zawodowe

Bez względu na to w jakim jesteś obecnie miejscu swojego życia i czym się dokładnie zajmujesz – praca nad sobą zawsze przyniesie Ci ogromne korzyści. 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Coaching dla firm

Nie da się ukryć, że w obecnych czasach samo wykształcenie i wysokie kwalifikacje to niestety za mało, aby osiągnąć duży sukces w biznesie. Obecnie potrzeba czegoś znacznie więcej.

Rozwój umiejętności miękkich i inteligencji emocjonalnej u pracowników będzie fundamentem sukcesu każdego przedsiębiorstwa. 

Zatem, jeśli jesteś odpowiedzialnym przedsiębiorcą lub menadżerem to zarówno dla Ciebie, jak i Twoich pracowników sesja indywidualna z coachem może bardzo przyspieszyć rozwój biznesu.

Rozwój inteligencji emocjonalnej pomaga łatwiej zarządzać zasobami ludzkimi, czego skutkiem mogą być oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim większą produktywność pracowników. 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz do mnie wiadomość. Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Scroll to Top