Czym jest skok kwantowy?

Skok kwantowy polega na przeskoczeniu/przełamaniu barier umysłu, dzięki czemu możemy wznieść się na wyższy poziom świadomości. Aby lepiej zrozumieć czym jest skok kwantowy i w jaki sposób może Ci to pomóc w kreowaniu swojej rzeczywistości posłużę się przykładem.

Wyobraź sobie małpę, która siedzi w klatce i próbuje dosięgnąć bananów, które znajdują się poza klatką. Większość ludzi poświęca swoje życie na pogoni za wieloma pragnieniami: miłość, pieniądze, sukces, chwała itp. Wielu ludzi wręcz jest wyczerpanych całą tą pogonią za swoimi pragnieniami. Często nawet nie udaje się im osiągnąć celu, pomimo dużego wysiłku.

Jednak małpa, która próbuje dosięgnąć tych bananów nie jest świadoma tego, że za jej plecami są otwarte drzwi do tej klatki. Gdyby była bardziej uważna i świadoma otoczenia w którym się znajduje to zrozumiałaby, że dużo łatwiejszym i lepszym rozwiązaniem byłoby wyjść z klatki w której się znajduje.

Tak najprościej można określić naturę świadomości. Definicja świadomości to bycie świadomym otaczającego Cię otoczenia zewnętrznego i wewnętrznego. Kiedy wiesz, co jest w okół Ciebie i w Tobie. Wtedy możesz podejmować najlepsze możliwe decyzje. Widzisz więcej, czujesz więcej, wiesz więcej – dlatego podejmujesz najlepsze możliwe decyzje w danej sytuacji. To zdecydowanie ułatwia Ci i pomaga w osiąganiu swoich celów.

Im wyższy jest Twój poziom świadomości, tym lepiej radzisz sobie w życiu. Im więcej jest w Tobie dobrych i pozytywnych uczuć, również będziesz ich doświadczał w swoim życiu.

Skok kwantowy polega na spojrzeniu na sytuację z zupełnie innej perspektywy. Wyobraź sobie, że Ty jesteś obserwatorem jakiejś sytuacji. To Ty decydujesz, jak wygląda Twoja rzeczywistość. To jak ona wygląda zależy od tego, jak postrzegasz tą rzeczywistość. Są to Twoje przekonania nt. otaczającej Cię rzeczywistości. Zawsze będziesz przyciągał i materializował w swoim życiu rzeczy w które głęboko wierzysz.

Jak mogę wykorzystać pole kwantowe?

Cały Wszechświat jest zbudowany z jednej energii na poziomie kwantowym. To, dlaczego życie postrzegamy w taki sposób i np. potrafimy rozróżnić pewne przedmioty wynika ze zmiany częstotliwości i wibracji danego obiektu. Najprościej rzecz ujmując – każdy z nas jest innego rodzaju „wibracją”.

Twój umysł jest jak radio. Ty możesz zmieniać „częstotliwość” poprzez to na czym skupiasz swoje myśli. Każda częstotliwość odpowiada innej „stacji” której chcesz słuchać obecnie. W zależności na jakich obecnie skupiasz się uczuciach, bądź obrazach to zaczynasz manifestować w swoim życiu.

Pole kwantowe jest polem nieograniczonych możliwości, nazywane również boską matrycą. Kiedy połączymy się z polem nieograniczonych możliwości możemy dostroić się do tego, czego chcemy doświadczyć w swoim życiu.

Skok kwantowy polega właśnie na takim „przeskoczeniu” z jednej wibracji na drugą. Jeśli np. nie jesteś zadowolony z czegoś w swoim życiu to możesz poprzez pole kwantowe połączyć się z zupełnie innym doświadczeniem.

Kiedy zrozumiesz w pełni potencjał pola kwantowego oraz jego nieograniczone możliwości, wtedy zrozumiesz, że tylko Ty decydujesz o własnym życiu. Nic nie jest przypadkowe, wszystko w Twoim życiu jest formą wyboru. Nie ważne, czy jesteś w pełni świadomy swoich decyzji.

Umysł działa w prosty sposób – to na czym skupiasz swoją uwagę, temu nadajesz moc. Zatem w cokolwiek głęboko wierzysz to jest lub stanie się Twoją rzeczywistością.

Kiedy zatem otworzysz swój umysł na nieograniczone możliwości pola kwantowego, wtedy możesz kreować życie swoich marzeń. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nic sam nie musisz robić, aby tak się stało. Jeśli w pełni zaufasz Wszechświatowi to poprowadzi Cię w odpowiednie miejsca, a Twoje życie stanie się wręcz magiczne

Polecam Ci także indywidualny kurs w formie spotkań mojego autorstwa Odkryj swoją prawdziwą moc

Ten kurs jest skierowany do każdego, kto ma dość swojego życia i chciałby coś w nim zmienić. Potraktuj ten kurs jako inwestycje w swoją lepszą przyszłość, bo Twoje życie i szczęście jest bezcenne.

Będziesz spotykał odpowiednich ludzi na swojej drodze, napotkasz odpowiednie okazję do tego, aby zrealizować wszystkie swoje marzenia. Życie staje się lekkie, choć to będzie wymagało od Ciebie pracy nad sobą.

Pole kwantowe pomoże Ci przyciągnąć do swojego życia wszystko to, co potrzebujesz aby zrealizować marzenie. To może być niezbędna wiedza, mądrość, doświadczenia, ludzie, pieniądze. Dlatego trzeba być bardzo otwartym i uważnym na to, co życie Ci przynosi.

Często Twoje decyzje mogą być wręcz nieoczywiste zarówno dla Ciebie, jak i dla innych. Np. nagle rezygnujesz z pracy, której nie lubisz, mimo że nie wiesz czym masz się zająć. Wielu ludzi bałoby się podjąć taką decyzję bez konkretnego planu działania. Jednak, jeśli działasz w pełnym zaufaniu do siebie i Wszechświata to wiesz, że czeka na Ciebie coś znacznie lepszego.

Na tym polegają również wszystkie skoki kwantowe. Jest to podejmowanie często nielogicznych i nieoczywistych decyzji, ponieważ ufasz i wierzysz głęboko, że czeka na Ciebie coś znacznie lepszego.

Co może blokować przed wykonaniem skoku kwantowego?

Pamiętaj, że cały skok kwantowy dzieje się w Twoim umyśle. W cokolwiek zatem głęboko wierzysz, nie ważne czy to jest prawda lub nie, staje się Twoją rzeczywistością. Największe ograniczenia przed wykonaniem skoku kwantowego będą ograniczające i blokady wewnętrzne dotyczące Ciebie, Twojego życia oraz rzeczywistości. Wszelkiego rodzaju przekonania „nie jestem wystarczająco dobry”, „nie zasługuje”, „nie uda mi się”, „to jest niemożliwe” są tylko blokadą istniejące w Twoim umyślę. Im więcej masz tego typu negatywnych i niewspierających przekonań, tym trudniej będzie Ci wykonać skok kwantowy. 

 

Skok kwantowy właśnie na tym polega, aby przełamywać te bariery, które są wyłącznie wytworem ograniczonego umysłu. Wszystkie negatywne myśli i przekonania są iluzją umysłu. Wszystko myśli czy przekonania, które są efektem strachu lub lęki zawsze są iluzją. Pokonywać tego typu bariery możesz poprzez pracę nad sobą i swoim sposobym myślenia, aby to zmienić. 

Częstym problemem w skoku kwantowym jest zbyt mocne przywiązanie do tego co było.

Nie możesz zmienić swojej przyszłości, przeżywając wciąż emocje z przeszłości. Jeśli zatem wciąż wewnętrznie przeżywasz smutek np. z powodu nieudanego związku to trudno będzie Ci się otworzyć na nową osobę. Jeśli wciąż będziesz przeżywał porażki z przeszłości to trudno będzie Ci coś zmienić w swojej przeszłości. Im bardziej ktoś jest przywiązany do emocji takich jak strach, lęk, smutek czy złość to znacznie trudniej będzie stworzyć nową rzeczywistość w której chcesz doświadczać miłości, szczęścia czy radości

Dużym ograniczeniem będzie również rozmyślanie nad tym, co może się wydarzyć w przyszłości. 

Jeśli próbujesz planować i kontrolować to co wydarzy się w przyszłości, trudno Ci zaufać, że czeka na Ciebie coś lepszego to skok kwantowy również nie jest możliwy. Skok kwantowy jest niczym „skok wiary”. Najpierw podejmujesz decyzję, a dopiero później możesz zobaczyć efekty tego. Potrzebujesz głęboko zaufać sobie, że sobie poradzisz bez względu na to, jak trudna lub niekorzystna może wydawać się obecna sytuacja. To właśnie wtedy mogą pokazywać się takie nieoczywiste możliwości. Tym jest właśnie pokonywanie barier umysłu. Podejmujesz decyzje z przekonaniem, że wydarzy się coś zupełnie innego, niż do tej pory się spodziewałeś. Wtedy właśnie zaczynają ujawniać się cuda, pokazują się nieoczywiste rozwiązania na Twojej drodze. Zamiast skupiać się na tym co może nie wyjść, skupiasz myśl na tym, że to z pewnością się uda! 

 

Jak wykonać i rozpoznać skok kwantowy?

Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych efektów. Zatem, jeśli chcesz zmienić swoje życie potrzebujesz podejmować inne decyzje, niż dotychczas. Jeśli coś nie działa to musisz to zmienić. Tak w najprostszy sposób mógłbym określić to czym jest skok kwantowy.

To co najbardziej ogranicza każdego człowieka jest jego sposób myślenia oraz przekonania. Jeśli nie wierzysz w jakieś możliwości to nawet nie będziesz ich widział. Dlatego tak ważne przy skoku kwantowym jest podejmowanie tak nieoczywistych decyzji.

Dobrze, zatem na jakiej podstawie masz podejmować decyzję?

Trzeba nauczyć się słuchać swojej wewnętrznej intuicji. To intuicja będzie prowadziła Cię we właściwym kierunku. Pomoże Ci podejmować decyzje, które są dla Ciebie dobre i bezpieczne.

Zaufanie do siebie i wewnętrzny spokój są najlepszymi wskaźnikami tego, czy podejmujesz własne decyzje.

Czasem mogą zdarzyć się w Twoim życiu sytuacje nie oczywiste. Takie, które mogą wydawać się trudne lub wręcz niebezpieczne dla Ciebie. Jednak, kiedy w takich sytuacjach potrafisz poczuć niewytłumaczalny wewnętrzny spokój to oznacza, że podążasz właściwą ścieżką.

W skoku kwantowym nie ważne jest to, żebyś dokładnie wiedział jak coś ma się wydarzyć. Nie ważne jest również jest to co robisz lub czego nie robisz. Dużo ważniejsze od Ciebie jest to, jak głęboko wierzysz w to, co się wydarzy.

Twoja wiara i zaufanie powinno być tak wielkie, że wręcz czujesz JAKBY TO SIĘ JUŻ WYDARZYŁO.

To jest kwintesencja skoku kwantowego. Kiedy wewnętrznie poczujesz, że to już się wydarzyło to w świecie kwantowym już to się dzieje. A to oznacza, że przyjdzie taki moment, kiedy to wszystko co poczułeś zacznie manifestować się w świecie materialnym. Wszystko zależy od sytuacji i możliwości jakie są w rzeczywistości. Wtedy jedyne co potrzebujesz robić to rozsiąść się wygodnie w fotelu i poczekać, aż to co manifestujesz samo zacznie do Ciebie płynąć.

Skok kwantowy to również skok świadomości i otworzenie się umysłu na nowe możliwości, których wcześniej nie mogłeś zobaczyć. Zatem możesz widzieć szanse i możliwości, których nie było. Możesz wpaść na genialny pomysł, jak rozwiązać jakaś sytuację. Nagle możesz czuć się inaczej i podejmować inne decyzje.

Będziesz kimś zupełnie innym. Ponieważ za każdym razem, kiedy zmieniasz swój sposób myślenia momentalnie zmienia się Twoja rzeczywistość w której żyjesz. Czasem te zmiany potrafią być bardzo dynamiczne i będziesz widział to od razu. Czasem będziesz potrzebował poczekać dłużej na efekty swojej pracy nad sobą.

Kolejną ważną rzeczą w skoku kwantowym są uczucia i emocje. To co nadaje ogromną moc temu jak szybko manifestują się pewne rzeczy w Twoim życiu są emocje. Im więcej uwagi i emocji poświęcasz komuś/czemuś tym mocniej przyciągasz to do siebie w swoim życiu.

To co bezwątpienia pomaga wykonać skok kwantowy i skutecznie przyciągać cokolwiek chcesz są uczucia miłości, wdzięczności, radości, spokoju. Kiedy, więc chcesz wykonać skok kwantowy należy skupić uwagę na rzeczach, które wzbudzają w Tobie radość, szczęście oraz wdzięczność.

Są to uczucia wysoko wibracyjne, które mają dużo pozytywnej energii. To jest dużo ważniejsze, niż to co konkretnie chcesz przyciągnąć do swojego życia.

Im więcej będziesz miał w sobie uczucia wdzięczności, tym więcej będziesz przyciągał do swojego życia rzeczy za które będziesz mógł być wdzięczny. To jest bardzo proste, o ile w pełni zaufasz procesowi zmian.

Skok kwantowy można rozpoznać przede wszystkim po uczuciu olśnienia, które masz tuż po nim. Kiedy wewnętrznie odczuwasz, że coś „przeskoczyłeś” w swoim życiu. Kiedy masz uczucie, że wręcz stałeś się „kimś Innym” i nagle widzisz rzeczywistość w zupełnie inny sposób, niż dotychczas. Bardzo często takie skoki kwantowe są poprzedzone odczuwaniem różnego rodzaju trudnymi doświadczeniami i związane są z uczuciem strachu lub lęku. Jest to zupełnie normalne, kiedy coś przekraczamy w sobie i stare schematy zaczynają pękać.

Jestem pewien, że wielu ludzi nawet nie posiadając takiej wiedzy w nieświadomy sposób wykonywała takie skoki. Kiedy nagle zrezygnowałeś z pracy lub przeprowadziłeś się do innego miejsca. Kiedy te decyzją są nagłe i często mało logiczne, ale zaufałeś sobie i podjąłeś decyzję o zmianie. Wtedy energia całego Wszechświata zaczyna się zmieniać i wtedy również całkowitej zmianie ulega Twoje życie.

Kiedy zaufasz życiu i w pełni zaufasz sobie to Wszechświat wręcz Ci służy. Najważniejsze podczas skoku kwantowego jest skupić się na tym, czego chcesz i być konsekwentnym w realizacji celu.

 

Polecam Ci także mój e-book Odczaruj pieniądze – poradnik jak przyciągnąć do siebie pieniądze, bogactwo i obfitość

Ten e-book to 50 stron konkretnej wiedzy jak Twoje myśli, decyzje, nawyki i zachowania mają wpływ na możliwość zarabiania pieniędzy. Został on stworzony z myślą o osobach, które chcą wziąć odpowiedzialność za swoje finanse. W tym e-booku chciałbym pokazać Ci na czym polega prawdziwe życie w bogactwie i obfitości!

Zapraszam Cię również do subskrypcji mojego kanału YouTube!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top